WELCOME to www.totte.wgz.cz

.

Minulý zápas


VS

0:1

5.5.2010/21:00
City of Manchester Stadium

Příští zápas


VS

_:_

9.5.2010/17:00
Turf Moor

Diskuze

Bleskovky

 3.5. - Fotbalista Manchesteru City Micah Richards se podle některých bulvárů dohodl s Tottenhamem. Přestupová částka by se měla pohybovat okolo 10 mil. liber.

 1.5. -Heurelho Gomes možná bude Tottenhamu nějaký čas chybět. Brazilský gólman si v dnešním utkání s Boltonem poranil tříslo.

 1.5. - Gareth Bale si v právě končícím měsíci za své výkony v Tottenhamu vysloužil ocenění Hráče dubna Premier League. Manažerem nejvyšší anglické soutěže byl za duben zvolen Martin O'Neill, jehož Aston Villa v posledních pěti zápasech čtyřikrát vyhrála a jednou remizovala.

 30.4. - Gareth Bale má často zdravotní problémy, které brzdí jeho kariéru, v níž by měl pokračovat v Tottenhamu - anglický klub se velšskému fotbalistovi údajně chystá nabídnout novou smlouvu.

 25.4. - Aaron Lennon se včera po dlouhém zranění vrátil do sestavy Tottenhamu, ale Harry Redknapp nechce jeho návrat uspěchat, ačkoliv právě Lennon by mohl být klíčem k zisku čtvrtého místa. "Lennon může být klíčovým hráčem," přiznal manažer Spurs, ale dodal: "Opravdu ale nevím, jak na tom je. Záleží to na něm. Odehrál sice několik minut, ale do velkého sprintu se nikdy nedostal. Byla to jeho první zápasová zátěž po delší době, takže v týdnu uvidíme, jak na tom je."

 
TO DARE IS TO DO = Odvážit se, znamená konat!!!!