WELCOME to www.totte.wgz.cz

.

Minulý zápas


VS

0:1

5.5.2010/21:00
City of Manchester Stadium

Příští zápas


VS

_:_

9.5.2010/17:00
Turf Moor

Diskuze

Přestupy

Gio blízko přestupu...

Talentovaný, utočně laděný player Barcelony, Giovani Dos Santos co nevidět uzavře svůj přestup do Tottenhamu Hotspur. Všechny zúčastněné strany se podle zákulisních informací totiž již dohodly na podmínkách transferu.

Devatenáctiletý mexický reprezentant by se mohl připojit k novému týmu v pondělí. Katalánský velkoklub souhlasil s odstupným ve výši osmi milionů eur, když ještě může inkasovat až milionů 11...záležet bude na podmínkách hráčovy čtyřleté smlouvy na White Hart Lane.

Dos Santosův otec Zizinho uvedl, že jeho syn je nesmírně šťastný, že se mu podařilo přestoupit do tak prestižního klubu a dále dodal, že dohoda je již opravdu na spadnutí, ikdyž.... "Nic ještě uzavřeno nebylo," varoval. "Je to pro nás velká pocta, že se o Giovaniho zajímá klub jako Spurs. Opustit Barcelonu pro něj nebylo snadné, ale věříme, že jsme se rozhodli správně."

Trenér Kohoutů Juande Ramos, měl o hráče největší zájem - Dos Santosovy přednosti - rychlost, tah na branku a střelecká muška se podle něj pro anglický fotbal hodí. Ačkoliv smlouva ještě nebyla uzavřena, Dos Santosův manažer Pini Zahavi i sportovní viceprezident Barcelony Marc Ingla shodně věří, že hráče dělí od přestupu jen formality.

O Giovaniho stáli také kluby jako Chelsea či Manchester City. V současnosti se mladík zotavuje po květnové operaci kotníku a mimo hru bude až čtyři následující týdny.
Žádné komentáře
 
TO DARE IS TO DO = Odvážit se, znamená konat!!!!