WELCOME to www.totte.wgz.cz

.

Minulý zápas


VS

0:1

5.5.2010/21:00
City of Manchester Stadium

Příští zápas


VS

_:_

9.5.2010/17:00
Turf Moor

Diskuze

Přestupy

Luka Modrič - 16,5 mil. liber

Tottenham Hotspur podle informací BBC uspěl v honbě za získáním chorvatského mega-talentu!!! Luka Modrič by měl na White Hart Lane putovat za částku pohybující se od 15 do 20 mil. liber!!!

Luka Modrič, tahoun klubové i reprezentační zálohy. Jeho největší přednosti - vynikající zrychlení i čtení hry, bezchybné přihrávky - schopnosti unikátního druhu fotbalistů...toto vše chtěli jeho nákupem získat věhlasné kluby z celé Evropy (Barcelona, Real Madrid, Liverpool, Chelsea,..)....uspěl však jiný - Tottenham Hotspur!!


Přestože ještě nejsou dolazeny veškeré součásti transakce, všichni zúčastnění již vidí Modričův přesun na sever Londýna jako hotovou věc!! Tottenham se tedy domluvil s Dinamem a dokonce i se samotným hráčem na platových podmínkách...zbývá tedy lékařská prohlídka a pracovní povolení, které jediné by snad mohlo tento přestup zkomplikovat! Věřme, že se to nestane - Luka Modrič je rozhodně hráčem, kterého na WHL přijmeme z otevřenou náručí...


Kariéra v kostce:
Luka Modrič nastartoval svou kariéru v bosenské lize, v níž si udělal jméno už jako teenager. Poté přestoupil do chorvatského klubu Inter Zapresič a v roce 2005 oblékl dres Dinama. O rok později si odbyl debut v reprezentaci a pod koučem Slavenem Biličem nasbíral 24 startů, v nichž třikrát skóroval.

Prohlášení Dinama Záhřeb:
"Vše je domluveno a Modrić se stane hráčem Tottenhamu. Smlouva je propracovaná do detailu a částka, kterou Spurs zaplatí, se pohybuje kolem 20 milionů liber." (britští novináři však předpokládají, že se jedná o menší finanční sumu)
By Reaper...:)
Žádné komentáře
 
TO DARE IS TO DO = Odvážit se, znamená konat!!!!