WELCOME to www.totte.wgz.cz

.

Minulý zápas


VS

0:1

5.5.2010/21:00
City of Manchester Stadium

Příští zápas


VS

_:_

9.5.2010/17:00
Turf Moor

Diskuze

Aktuality

Report: Manchester City - Tottenham 0:1 !!!!!!

WE ARE TOTTENHAM HOTSPUR, WE ARE IN CHAMPIONS LEAGUE !!!

Sen se stal skutečností. To, na co čekali YIDOS dlouhá léta, se změnilo v realitu a v příští sezóně se bude hrát na White Hart Lane Liga Mistrů.

 

Nejenom ze mě, ale ze všech fanoušků Spurs spadl obrovský balvan a můžeme začít slavit, dlouho a ve velkém stylu. Ale velikánský dík patří především jednomu muži. Harry Redknapp dokázal mužstvo během 1,5 roku dostat z totálního dna tabulky Premiér League až do vysněné milionářské soutěže, která nám byla léta proklínána fotbalovým bohem.

 

Ale teď už k zápasu. První patnáctiminutovka byla v režii Manchesteru City. V 6. minutě se dostal po průniku k zakončení Tévez, ale Gomes ho vychytal. Za minutu později měl argentinský štírek šanci stejnou jako přes kopírák, ale Gomes byl opět lepší.

 

V 18. minutě po volném kopu Balea trefil Peter Crouch jenom tyč. O 3 minuty později, v 21. minutě, se dostal po rohovém kopu k hlavičce King a podařilo se mu vstřelit vedoucí gól. Ten ovšem neuznal dvánáctý hráč City v tomto zápase, rozhodčí Bennet.

 

Ve 39. minutě se po sklepnutí Crouche dostal ke střele Bale, ale jen těsne minul Fulopovu branku. Poločas tak skončil bez branek, ale City měli územní převahu i větší počet střel.

 

Po samostatném průniku v 56. minutě se dostal ke střele Defoe a Fulop jen se štěstím vyrazil jeho křižnou střelu na roh. V 71. minutě sme byli blízko vedoucí branky. Ekotto zatáhl balón po lajně a přesným míčem za obránce Citizens vybídl k šanci jak Defoa, tak Crouche. Bohužel pro nás ani jeden netrefil míč.

 

77. minute a další obrovská šance Crouche, jeho hlavičku doprostřed branky ovšem Fulop vyrazil.

 

Tento zápas byl v režii brankářů, oba své týmy podrželi a živili jejich šance na výhru.

 

Ale pak to přišlo. Kaboul se protáhl přes Bellamyho, jeho střelu z úhlu Fulop vyrazil pouze k číhajícímu Peteru Crouchovi, a ten vstřelil gól, který nás posunul do LM !!

V tu chvíli sem si zařval dlouze a pro mě nekočně: GOOOOOOOOL !!!!!

 

Zbytek zápasu byl tréninkem Spurs, s hráči City si zahrál místy povedené „bago“ a Ligu Mistrů už si utéct nenechal.

 

SPURS IS A AMAZING CLUB !!!

Poslední komentáře
27.01.2013 11:09:25: Koralek
 
TO DARE IS TO DO = Odvážit se, znamená konat!!!!