WELCOME to www.totte.wgz.cz

.

Minulý zápas


VS

0:1

5.5.2010/21:00
City of Manchester Stadium

Příští zápas


VS

_:_

9.5.2010/17:00
Turf Moor

Diskuze

Aktuality

"Výhra - na ničem jiném nezáleželo"

I přes velké nervy všech fanoušů Spurs nakonec Tottenham urval to nejdůležitější, 3 body. A to věděl sám Harry Redknapp.
Manažer mluvil za všechny fanoušky Spurs, když připustil, že byl neustále nervózní, když jsme si vytvořili celou řadu šancí a neproměnili je, naštěstí jedna proměněná nás drží na 4. místě tabulky.

Tlak byl na Manchesteru City, ale to porazilo Aston Villu 3:1.Ovšem naše 8 výhra v posledních 10 zápasech nás stále drží před nimi.

O naší výhře rozhodl Tom Huddlestone parádní trefou z pětadvaceti metrů, a tato trefa se může stát jeho životní, poku to Spurs dotáhnou do Ligy Mistrů.

Roman Pavlyuchenko, Jermain Defoe, Peter Crouch, Eidur Gudjohnsen a Gareth Bale, ti všichni měli v druhém poločase dobré šance na zvýšení našeho hubeného náskoku. Navíc Bolton naštěstí velkou šanci, Matthew Taylora, nevyužil.

"Oni byli vždycky v pohotovosti," řekl Harry. "Měli jsme šance, chyběl kousek ke gólu, ale oni stále odolávali a vraceli nám to. Byly to vzrušující věci.

"Problém byl, že jsme zmeškali ty šance. Prostě jsme nemohli vstřelit druhou branku. Měli jsme spoustu příležitostí, aby jsme tak učinily, ale pokud je to 1:0 to je vždy nebezpečné, protože stačí jeden brejk soupeře a je vše ztraceno."

"Od Boltonu jsem nic jiného neočekával, mají výborný kádr a kdo čekal na nějáký náš brankostroj, musel nakonec sám usoudit, že hráli opravdu dobře a nepatří tam kde jsou."

"Bolton je solidní tým s nebezpečnými ofenzivními hráči a skvělým manažerem Owenem Coylem. Kevin Davies je nebezpečný pro každého soupeře.

"Mohli jsme vyhrát 3:0, ale také jsme mohli remizovat 1:1, nejdůležitější jsou 3 body" dodal Harry.
Žádné komentáře
 
TO DARE IS TO DO = Odvážit se, znamená konat!!!!